Episodes

31 episodes
 • Aralıklı oruç ve ketojenik beslenme neden bu kadar etkili?

  Jun 14 2021
  bu bölümde aralıklı oruç ve ketojenik beslenmenin neden bu kadar hızlı bir şekilde etkili olduğunu on dakikada özetliyoruz. Yeni bölümler için ücretsiz abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
  Show more Show less
  10 mins
 • Sağlığınızdan ve paranızdan olmak isterseniz bu takviyeleri kullanabilirsiniz

  May 23 2021
  Paranızı çöpe atmak ve sağlığınızdan olmak isterseniz aşağıdaki takviyeleri kullanabilir ya da aralıklı oruç ve ketojenik beslenme ile sağlıklı alternatiflerine yönelebilirsiniz. *CLA *BCAA *Kazein ve et protein tozları *Arjinin *Kilo aldırıcılar *Testesteron arttırıcılar  Türkiye'nin ilk ketojenik beslenme ve intermittent fasting (aralıklı oruç) podcastine hoşgeldiniz. Yaklaşık bir senede 22 kilo vermiş biri olarak tecrübelerimi Apple, Spotify, Google Podcasts, Deezer, Amazon, SoundCloud, Youtube ve @ketojenikyasiyoruz instagram hesabından paylaşıyorum.  #ketojenikyasiyoruz #ketojenikbeslenme #intermittentfasting #araliklioruc #erkanrasitoglu #keto #ketosis #ketojenik #ketojenikdiyet #ketojenikyasam #lowcarb #if #aralıklıoruç #podcast #apple #itunes #soundcloud #spotify #google #beslenme #kiloverme #zayıflama #health #healthy #instagram #lifestyle #getfit #exercise #fitness #fit  Copyright 2019 © Her hakkı saklıdır. 
  Show more Show less
  15 mins
 • Konuğum Can Alaz'ın 15 yıldır devam eden aralıklı oruç serüveni

  Apr 20 2021
  Bu bölümde eski milli yüzücü; Limon ve Sirke'nin sirkesi sevgili Can Alaz ile birlikte kendisinin yaklaşık 15 senedir sürdürdüğü aralıklı oruç deneyimleri üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
  Show more Show less
  26 mins
 • Fit kalmak için uyguladığım 16 rutinim

  Apr 13 2021
  Bu bölümde sağlıklı ve fit kalmak için kalıcı hale getirdiğim rutinlerimden bahsettim.
  Show more Show less
  11 mins
 • Ketojenik beslenme ve aralıklı oruçta mahalle baskısı

  Mar 7 2021
  Bu bölümde ketojenik beslenme ve aralıklı oruç uygularken maruz kalabileceğiniz mahalle baskısı ve bundan nasıl kurtulabileceğinizi konuştuk.
  Show more Show less
  13 mins
 • Keto ve Kolesterol ile ilgili tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz. Nedir bu HDL / LDL dedikleri?

  Feb 10 2021
  Bu bölümde düşük karbonhidratlı ve yağlı beslenme ile kolesterol ilişkisini konuştuk. *Kolesterol nedir? *HDL ve LDL nedir? *LDL gerçekten kötü kolesterol mü?
  Show more Show less
  9 mins
 • Yeni yıl, yeni hedefler. Ketojenik beslenme ve aralıklı oruç için 4 kolay ipucu

  Jan 17 2021
  2021 geldi çattı. Yeni yıl, yeni hedefler. Bu bölümde Keto ve aralıklı oruç yapmak isteyenler için "nereden başlamalı, nasıl sürdürülebilir olabilir?" gibi soruların cevaplarını vermeye çalıştım. Temelde 4 basit ipucu ile özetlemeye çalıştım.
  Show more Show less
  22 mins
 • Intermittent Fasting - Aralıklı Oruçta örnek bir günüm

  Nov 30 2020
  Bu bölümde aralıklı oruçta bir günümü beslenme ve egzersiz örnekleriyle aktarmaya çalıştım.
  Show more Show less
  18 mins
1-8 of 31 Episodes