The Valley By The River [Czech Edition]

1 books in series
5 out of 5 stars 1 rating

Das Tal am Fluss - Fünf Freunde: Údolí u Řeky - Malí Kamarádi [The Valley by the River - Five Friends] Publisher's summary

Dies ist ein tschechisches Hörbuch. This is a Czech audiobook. 

"Maminko, můžeme si poslechnout další kapitolu?" - je to nejhezčí, co můžete od svého dítěte slyšet, když máte novou audioknihu.

Poznejte obyvatele údolí u řeky a zažijte spolu s pěti kamarády různá dobrodružství. Co na řece objeví malá myška Mirka? Kde bude bydlet jezevec Dorian? Kdo připravuje zajíce Ferdu o spánek? Uslyšíte pět láskyplných příběhů o tom, čeho všeho je přátelství schopno a jaké bohatství nápadů se skrývá v každém z nás. 

"Jsem naprosto nadšená, že se mohu podílet na tomto projektu, a je neuvěřitelně zábavné, že mohu natáčet s humorem, který v sobě mám. Je pravda, že bez hudby, kterou speciálně vytvořil Simon Handrick, by tato audiokniha nebyla tak kouzelná," říká vypravěčka Jana Štillerová.

Dieses tschechische Hörbuch ist ideal für Kinder im Vorschulalter oder für Erstleser sowie für Tschechischlernende. Es ist die passende Ergänzung zum zweisprachigen Buch „Das Tal am Fluss: Fünf Freunde – Údolí u řeky - Malí kamarádi”. Wie nebenbei vermittelt es die richtige Aussprache. Hört euch die Abenteuer, gelesen von Jana Štillerová, so oft an wie ihr wollt. Das Tal am Fluss wartet schon auf euch. Údolí u řeky už na vás čeká.

Please note: This audiobook is in Czech.

©2021 Lubina Hajduk (P)2021 Lubina Hajduk
Show more Show less
You're getting a free audiobook


You're getting a free audiobook.

$14.95 per month after 30 days. Cancel anytime.
Product List
  • Book 1

    Regular price: $3.95 or 1 credit

    Sale price: $3.95 or 1 credit