Czary codzienności

4 books in series
5 out of 5 stars 7 ratings

Siostry Publisher's summary

Niech uwiodą Was czary codzienności zaklęte w magii górskiego miasteczka, położonego wśród lasów i pachnących kwiatami łąk. Młoda kobieta, Agata Niemirska, chce poznać prawdę o swojej przeszłości. Dostaje zawiadomienie o śmierci matki, której nigdy nie znała. Razem z przyrodnią siostrą, Danielą, jedzie więc do Zmysłowa, maleńkiego miasteczka w górach, by znaleźć odpowiedź na pytania, które dręczyły ją całe życie. 

W Zmysłowie czeka na Agatę dziewięcioletnia Tosia, jej druga przyrodnia siostra, o której istnieniu dziewczyna nie miała pojęcia. Kto jest ojcem Tosi? Dlaczego matka ukrywała jego tożsamość? Miasteczko zatrzyma Agatę i Danielę na dłużej, zmuszając, by nie tylko przyjrzały się przeszłości i jej zagadkom, ale i własnemu życiu. Otoczą ich ludzie - zarówno dobrzy, jak też i mniej życzliwi, pojawią się wierni przyjaciele, ale i wrogowie. Niemirska zyska oddanych sojuszników - miejscowego weterynarza-dziwaka, Jerzego Wilka i Julię Kovacs - Węgierkę, która związała swój los z Polską. 

Siostry wpłyną na życie wielu osób, zmieniając ich w zaskakujący sposób. Gdzieś w tle narodzi się wielkie uczucie. Miłość na przekór wszystkiemu i bez pytania "dlaczego?". 

Czary codzienności - one odmienią losy sióstr, pozostałych mieszkańców Zmysłowa, a może odmienią i nas...

©2015 Agnieszka Krawczyk (P)2020 Filia
Show more Show less
You're getting a free audiobook


You're getting a free audiobook.

$14.95 per month after 30 days. Cancel anytime.
Product List
 • Book 1

  Regular price: $10.26 or 1 credit

  Sale price: $10.26 or 1 credit

 • Book 2

  Regular price: $10.26 or 1 credit

  Sale price: $10.26 or 1 credit

 • Book 3

  Regular price: $11.12 or 1 credit

  Sale price: $11.12 or 1 credit

 • Book 4

  Regular price: $10.26 or 1 credit

  Sale price: $10.26 or 1 credit