Your audiobook is waiting…

Ve svetle Pravdy: Poselství Grálu 3

Narrated by: Martin Veselý
Length: 20 hrs and 24 mins

$14.95/month after 30 days. Cancel anytime.

OR
In Cart

Publisher's Summary

"Poselství Grálu" prináší výklad souvislostí mezi clovekem a jemu neviditelným svetem. Prostými slovy a prísne logickým sledem myšlenek vysvetluje podstatu mnoha jevu, s nimiž se každý ve svém živote setkává. Nepredkládá ale vedecká, filozofická nebo ezoterická vysvetlení. Výklad se opírá o pusobení jednotných všeobsáhlých zákonu. Ctenár tak získává jasný obraz o pusobení Boží vule a úloze cloveka.Autor napsal své dílo s úmyslem vést hledajícího cloveka blíže ke zdroji všeho života, zpet k Bohu.

"Poselství Grálu" není základem žádného nového náboženství, nýbrž základem pro cestu jednotlivce, nezávisle na jeho národnosti, rase nebo vyznání. Podporuje cloveka v jeho nezávislém myšlení a pomáhá mu vytvorit si vlastní úsudek. Z této pudy muže pak vzejít opravdové presvedcení o existenci duchovního sveta a samozrejmá potreba vydat se cestou vlastního zušlechtení. Tato cesta je prostá, jasná a vyžaduje pouze cisté srdce.

"Kdo má v sobe pevnou vuli k dobru a snaží se dodat svým myšlenkám cistotu, ten již našel cestu k Nejvyššímu! Jemu pak bude vše ostatní pridáno." (Abd-ru-shin)

Please note: this audiobook is in Czech.
©2011 Stiftung Gralsbotschaft (P)2011 Stiftung Gralsbotschaft

What members say

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.