• Українські винні історії

 • By: Alex Kapusta
 • Podcast
 • Summary

 • Подкаст про історію вина в Україні та наші традиції
  Alex Kapusta
  Show more Show less
Episodes
 • Sep 8 2022

  МОЯ ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: o.kapusta@me.com

  Пам'ятаєте, я вам розповідав, як на Одещині з'явилися швейцарські колоністи й налагодили там виноробство вина? Якщо цікаво, знайдіть та  послухайте подкаст на цю тему. Проте чи знаєте ви, що швейцарці були не єдиними колоністами на території Причорномор'я? І що тут є своя маленька Німеччина. Сьогодні поговоримо про це!

  Show more Show less
  20 mins
 • Jul 11 2022

  МОЯ ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: o.kapusta@me.com

  Сьогодні ми поговоримо про те, коли та чому на Одещині з'явилися швейцарські колоністи, та як вплинули на винну культуру Бессарабії. 200 років тому вони облаштувалися біля берегів Дністровського лиману – там, де сьогодні знаходиться село Шабо. Не те щоб виноробство на цих землях було чимось новим – воно з'явилося тут ще з античних часів та розвивалося навіть за турків. Але саме швейцарцям вдалося перетворити місцеву територію на квітучий винний рай.

  Show more Show less
  20 mins
 • Jul 2 2022

  МОЯ ЕЛЕКТРОННА ПОШТА: o.kapusta@me.com

  Сьогодні ми будемо говорити про зв'язок вина та війни. Здавалося б, що тут може бути спільного? Адже коли починається війна, звичний спосіб життя миттєво руйнується – зокрема щезає і вино з друзями по суботах, та акції у виномаркетах, та фудпейринг, та багато інших насолод, які ми з вами так любимо. Ба більше – військовий стан передбачає різні обмеження на продаж алкоголю.

  Але хочу нагадати, що вино пережило усі війни в історії людства. До того ж, часом навіть допомагало їх вигравати. А ще ви можете здивуватися, але саме війни частково сформували винну індустрію та в результаті зробили її такою, яка вона є сьогодні.

  Show more Show less
  26 mins

What listeners say about Українські винні історії

Average Customer Ratings

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.