• Summary

 • Türkiye'nin ilk ketojenik beslenme ve intermittent fasting (aralıklı oruç) podcastine hoşgeldiniz. Yaklaşık bir senede 22 kilo vermiş biri olarak tecrübelerimi buradan, youtube kanalımdan ve instagram @ketojenikyasiyoruz hesabından paylaşıyorum.
  Copyright 2019 - Erkan Rasitoglu - Her hakkı saklıdır
  Show more Show less
Episodes
 • Bölüm 32 - Yeni başlayanlar için aralıklı oruç ve ketojenik beslenme

  Jul 4 2021
  Bölüm 32 - Bu bölümde aralıklı oruç ve ketojenik beslenmeye yeni başlayanlar için kısa sürede daha hızlı sonuç almanızı sağlayacak ufak ipuçlarını paylaşıyorum. Yeni bölümler için ücretsiz abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
  Show more Show less
  9 mins
 • Bölüm 31 - Aralıklı oruç ve ketojenik beslenme neden bu kadar etkili?

  Jun 14 2021
  Bölüm 31 - Bu bölümde aralıklı oruç ve ketojenik beslenmenin neden bu kadar hızlı bir şekilde etkili olduğunu on dakikada özetliyoruz. Yeni bölümler için ücretsiz abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
  Show more Show less
  10 mins
 • Bölüm 30 - Sağlığınızdan ve paranızdan olmak isterseniz bu takviyeleri kullanabilirsiniz

  May 23 2021
  Bölüm 30 - Paranızı çöpe atmak ve sağlığınızdan olmak isterseniz aşağıdaki takviyeleri kullanabilir ya da aralıklı oruç ve ketojenik beslenme ile sağlıklı alternatiflerine yönelebilirsiniz. *CLA *BCAA *Kazein ve et protein tozları *Arjinin *Kilo aldırıcılar *Testesteron arttırıcılar Yeni bölümler için ücretsiz abone olmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.
  Show more Show less
  15 mins

What listeners say about Ketojenik Beslenme ve Intermittent Fasting

Average Customer Ratings

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.