Blesk Podcast By cover art

Blesk Podcast

By: Czech News Center
 • Summary

 • Blesk Podcast sleduje aktuální témata a představuje vám neobyčejné životní zkušenosti pozvaných hostů. Každý díl odkrývá živé kauzy a přináší také mrazivá svědectví z aktuálních kriminálních vyšetřování nebo soudních síní.
  © 2022 Blesk Podcast
  Show more Show less
Episodes
 • Nov 22 2022

  Před 22 lety skončil po nevydařeném skoku David Lukeš s poškozenou míchou v nemocnici. Lékaři si tehdy mysleli, že nebude schopný se o sebe postarat, přes jejich tragické prognózy však v sobě našel sílu a nyní je ředitelem organizace Centrum Paraple. V posledních letech podle něj vzrůstá počet lidí, kteří z důvodu stresu nebo nemoci zůstanou ochrnutí. Více řekl v Blesk Podcast.

  Show more Show less
  21 mins
 • Nov 15 2022

  Mladá ukrajinská maminka Anna Zajtsevová (24) zůstala s 2měsíčním Svjatoslavem ukrytá 65 dní v bunkru pod ocelárnami Azovstal v Mariupolu. V úkrytu začala natáčet videa, která se dostala do celého světa. Její manžel padl zraněný do ruského zajetí a ona neví, co s ním je. Malý chlapeček si nese následky dodnes.

  Show more Show less
  20 mins
 • Nov 8 2022

  Seriály, filmy nebo podcasty s kriminální tematikou v posledních letech přitahují stále větší počet fanoušků a fanynek. Tuto skupinu tvoří podle tvůrkyně Insta Crime Podcastu Terezy Proškové a novináře Ivana Dachs Hladíka zejména ženy. Proč dostávají vrazi do vězení milostné dopisy a proč lidstvo stále fascinuje zlo, rozebrali pro Blesk Podcast.

  Show more Show less
  29 mins

What listeners say about Blesk Podcast

Average Customer Ratings

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.