adbl_ms_membershipImage_includedwith_altText_B076FLV3HT
adbl_ms_membershipImage_includedwith_altText_B076FLV3HT

1 audiobook of your choice.
Stream or download thousands of included titles.
$14.95 a month after 30 day trial. Cancel anytime.
Buy for $2.64

Buy for $2.64

Pay using card ending in
By confirming your purchase, you agree to Audible's Conditions of Use and Amazon's Privacy Notice. Taxes where applicable.

Publisher's Summary

Toto jsou konverzacní otázky a odpovedi a navazují na úspešnou úroven pro stredne pokrocilé. Tato audiokniha je o jednu úroven nárocnejší a o 6 minut rychlejší. Tempo je už hodne podobné tomu, jako kdyby na vás nekdo ”spustil” anglicky na ulici, v hotelu nebo v restauraci. Také vám ukáže mnoho praktických odpovedí.

Pripraví vás na konverzaci s lidmi, kterí mluví plynule anglicky. V praxi je snažší rozumet lidem, kterí sice mluví hezky anglicky, ale anglictina není jejich rodným jazykem. A práve tato audiokniha je podobná tomu, jako kdyby na vás nekdo normálne mluvil anglicky.

Ale ne rodilý mluvcí. Proste cizinec, který se anglictinu naucil ve škole, cestováním nebo proste jako druhý jazyk. Tomuto cloveku budete snadneji rozumet. V celkem svižném tempu se strídá otázka s odpovedí v anglictine a v ceštine. Výhodou je, že nevíte jaká bude další otázka.

Tak jako v živote. Proste se budete ucit poslouchat a reagovat na otázky z hotelu, letište, ulice, párty nebo nádraží. Toto je velmi cenné a muže se vám to vážne hodit. Automaticky si také zopakujete gramatiku.
©2017 Richard Ludvik (P)2017 Richard Ludvik

What listeners say about Anglické konverzační otázky a odpovědi pro pokročilé

Average Customer Ratings

Reviews - Please select the tabs below to change the source of reviews.