Your audiobook is waiting…

Anglická slovícka - úroven 2 pro mírne pokrocilé

Narrated by: Richard Ludvík
Series: Anglická slovíčka, Book 2
Length: 8 hrs and 30 mins

$14.95/month after 30 days. Cancel anytime.

OR
In Cart

Publisher's Summary

"Anglická slovícka - úroven 2 pro mírme pokrocilé" - audiokniha obsahuje jednoduché vety a slovícka v anglictine pro snadné zapamatování a užití. Audiokniha vás ucí poslouchat jednoduché vety porád dokola a to dlouho, až pres 8 hodin. Mužete poslouchat celkem 1770 jednoduchých vet. To není málo, když si uvedomíte, že všechny vety jsou jiné. Za každou anglickou vetou je pripraven ceský preklad.

Nejsou to složité vety, kterým nebudete rozumet, ale jednoduché a praktické vety v prítomném, minulém a budoucím case. V techto vetách budete moci rozpoznat jednotlivá slovícka a procvicovat si jejich zapamatování. Budete poslouchat hodne slovícek pro mírne pokrocilé, pokud je toto vaše úroven nebo pokud si základní slovícka nemapatujete. Budete mít možnost si slovícka zapamatovat mnohem lépe, než když se se slovícky jen seznámíte. Na každé slovícko je pripraveno pet krátkých vet. Celkem 354 základních slovícek v 1770 vetách. Naucíte se, jak se slovícka vyslovují a zapamatujete si jejich správnou výslovnost.

Mužete poslouchat doma. Pokud doma nemáte cas, využijte k tomu treba cestu do práce nebo z práce. Nebo pri procházce se psem.Zacnete poslouchat ješte dnes. Cím dríve zacnete, tím dríve se naucíte porozumet cizincum na vaší další dovolené.

Please note: This audiobook is in Czech.

©2015 Richard Ludvik (P)2015 Richard Ludvik

What members say