Margaux Balemans, Beste Sommelier van Belgie - Over Eten #146
No se pudo agregar al carrito
Add to Cart failed.
Error al Agregar a Lista de Deseos.
Error al eliminar de la lista de deseos.
Error al añadir a tu biblioteca
Error al seguir el podcast
Error al dejar de seguir el podcast
-
Narrado por:
-
De:
Talent komt snel bovendrijven, zegt men en als je dat talent dan nog eens koppelt aan hard werk, dan krijg je een soort magie. Margaux Balemans slaagde er in om magie voor zichzelf te creeeren. Ze wou eigenlijk patissiere worden en ging daarvoor ook naar de hotelschool, maar kreeg de smaak te pakken van wijn en besloot op haar 18e daar resoluut voor te gaan.
En met succes: binnen een tijdspanne van een paar korte jaren stroomden de prijzen binnen, werd ze hoofdsommelier van Wout Bru in Le Grand Verre en werd ze de eerste vrouw in 60 jaar die de titel Beste Sommelier van Belgie kreeg. Maar er is meer dan dat: ze maakte een wijnspel, heeft grote dromen en wil eigenlijk wijn gewoon fun maken en delen met de mensen.
Meer info over Margaux Balemans vind je hier:
▸ https://www.instagram.com/margaux_balemans/
▸ https://winewise.be/verhalen/margaux-balemans/
▸ https://wijnbrigade.be/product/verwijn-jezelf/
Honger naar meer? Dat is mijn nieuwsbrief waarin ik een blik behind the screens deel van de voorbije afleveringen, vooruitblik naar komende episodes en links deel naar allerlei leuks op vlak van eten en drinken.
Schrijf je hier gratis in!
▸ https://overeten.substack.com
Meer weten Over Eten? Volg me op tiktok, instagram en/of facebook:
▸ http://www.overetenpodcast.be
▸ http://www.facebook.com/overetenpodcast
▸ http://www.instagram.com/overetenpodcast
▸ http://www.tiktok.com/overetenpodcast