Femke Vandevelde - Over Eten #147
No se pudo agregar al carrito
Add to Cart failed.
Error al Agregar a Lista de Deseos.
Error al eliminar de la lista de deseos.
Error al añadir a tu biblioteca
Error al seguir el podcast
Error al dejar de seguir el podcast
-
Narrado por:
-
De:
De laatste aflevering van 2025 is een goede gelegenheid om Femke Vandevelde uit te nodigen en het over een aantal highlights van het jaar te hebben. Femke is journalist, recensent, auteur, ghost writer, Academy chair van The World's 50 Best, spreker, jurylid voor allerlei wedstrijden en een heel aangename dame die de horecawereld als geen ander kent.
Ze fileert haar onderwerpen grondig met haar scherpe pen, maar altijd met een ongelofelijke kennis van zaken en professionalisme. Een extra lange aflevering voor tijdens de feestdagen!
Meer info over Femke Vandevelde vind je hier:
▸ https://www.instagram.com/femke_vandevelde/
▸ https://www.demorgen.be/auteur/femke-vandevelde/
Honger naar meer? Dat is mijn nieuwsbrief waarin ik een blik behind the screens deel van de voorbije afleveringen, vooruitblik naar komende episodes en links deel naar allerlei leuks op vlak van eten en drinken.
Schrijf je hier gratis in!
▸ https://overeten.substack.com
Meer weten Over Eten? Volg me op tiktok, instagram en/of facebook:
▸ http://www.overetenpodcast.be
▸ http://www.facebook.com/overetenpodcast
▸ http://www.instagram.com/overetenpodcast
▸ http://www.tiktok.com/overetenpodcast