217 – Az autizmus arcai – beszélgetés 3 anyuka és egy orvos társaságában 2. rész (Dánia, Kanada, Magyarország, Németország) Podcast Por  arte de portada

217 – Az autizmus arcai – beszélgetés 3 anyuka és egy orvos társaságában 2. rész (Dánia, Kanada, Magyarország, Németország)

217 – Az autizmus arcai – beszélgetés 3 anyuka és egy orvos társaságában 2. rész (Dánia, Kanada, Magyarország, Németország)

Escúchala gratis

Ver detalles del espectáculo

Obtén 3 meses por US$0.99 al mes

🎙️ „Az első, amit mindig mondtam a szülőknek, hogy figyelmüket a gyerekre fordítsák, ne a környezetre, és ne a környezet reakcióira." – Dr. Korcsák-Gorzó Erzsébet (Németország)

🔗 https://www.vilagomalapitvany.com

📌 Emlékeztető: az egyes epizódokhoz tartozó fényképek a podcast privát facebook oldalán megtekinthetőek https://www.facebook.com/groups/383671148748549/

„Akiket A Szó Összehoz" csoportba való felvételhez viszont szükséges a kérdések megválaszolása.

http://abaratsagosszekotaszoosszehoz.libsyn.com/

aszoosszehoz@gmail.com

https://drive.google.com/open?id=16jIMy0_BKoYrarbtYELctwHfMv_iE66-&usp=sharing

https://www.facebook.com/groups/383671148748549/

https://www.buymeacoffee.com/aszoosszehoz

Zenei betétek: No.7 Alone With My Thoughts – Esther Abrami

Todavía no hay opiniones